4 630 939 ieraksti    

Sīkdatņu politika
1. Lai palīdzētu analizēt vortāla Ciltskoki.lv (turpmāk - VORTĀLS) izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības VORTĀLĀ, un tādējādi ļautu uzlabot un izveidotu lietotājiem ērtāku tīmekļvietni un uzlabotu tās darbību, VORTĀLS izmanto interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
2. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat VORTĀLU. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.
3. Lai katrā VORTĀLA apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, tiek izmantotas arī sīkdatnes, ar kuru palīdzību tiek reģistrēta vienreizēja Jūsu piekrišana par sīkdatņu izmantošanu.
4. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai VORTĀLA vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.
5. VORTĀLS sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par VORTĀLA apmeklētājiem.
6. Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.
7. Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet http://www.allaboutcookies.org/.

scroll back to top
Web Analytics